Found 1 products for bearing 3806/710/HCYA2
3806/710/HCYA2 bearing 710x900x410mm
[2016-10-31]
View More Skype WhatsApp: +8615550482941
Part Number:
3806/710/HCYA2
Dimension:
710 x 900 x 410
Structure:
tapered roller
Mass:
650 KG
Grade Of Accuracy:
P0-P5
Seals Type:
open and sealed
Bearing Material:
bearing steel
Payment term:
Paypal,Western Union,T/T
Delivery time:
within 3 working days
AAA Sun Rises Group Limited - [email protected] (VIP Member)
3806/710/HCYA2 Tapered Roller Bearing d: 710mm D: 900mm B: 410mm