Found 1 products for VEB120/NS7-CE3 Super-precision angular contact ball bearings
VEB120/NS7CE3 bearings 120x165x22mm
[2015-12-23]
View More
Part Number:
VEB120/NS7CE3
Dimension:
120 x 165 x 22
Structure:
Super-precision angular contact ball bearings
Mass:
1.95 KG
Seals Type:
Open . 2RS
Bearing Material:
ball bearing steels
Payment term:
T/T, PAYPAL, WESTERN UNION
Delivery time:
Within 3-7 working days
Hong Kong Xingchuang Weiye International Trade Co., Ltd (Free Member)
Our company cash supply VEB120/NS7CE3 bearing,basic specifications 120 mm X 165 mm X 22 mm Super-precision angular contact ball bearings.