Found 1 products for SIGEW80ES rod end
SIGEW80ES joint bearing
[2013-08-03]
SIGEW80ES joint bearing
View More
Part Number:
SIGEW80ES
Dimension:
80 x 105 x 80
Structure:
SIGEW ES
Mass:
13 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings SIGEW80ES 80mm*105mm*80mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 80mm x 105mm x80mm/Metric
NU 2311 ECML Cylindrical Roller Bearings 55*120*43mm
[2015-02-05]
View More
Part Number:
NU 2311 ECML
Dimension:
55 x 120 x 43
Structure:
Cylindrical roller bearings
Mass:
2.25 KG
Grade Of Accuracy:
P0 ~ P5
Seals Type:
Open
Bearing Material:
Chrome steel Gcr15
Payment term:
T/T L/C Any transaction mode
Delivery time:
According to the actual order
SIBIAI (HONG KONG) BEARINGS LIMITED (Free Member)
608 Deep Groove Ball Bearing 8x22x7mm
View More Skype WhatsApp: +8615261532262
608
8 x 22 x 7
Deep Groove Ball Bearing
P0-P2, ABEC1-ABEC9
Seals Type:
Sealed/Unsealed
Chrome steel (Gcr15)
T/T, Western Union or Paypal
3 working days
BOUKEYLIN BEARING LIMITED (VIP Member)
B15-94D Nonstandard Deep Groove Ball Bearings 15x47x18mm
B15-94D
15 x 47 x 18
Deep Groove Ball Bearings
contact us KG
ABEC-1, ABEC-3 , ABEC-5 , ABEC-7
ZZ / 2Z / RS / 2RS
GCr15, Chrome Steel
TT / LC / Western Union
7 days after order confirmed
Wuxi FSK Transmission Bearing Co.,Ltd (Free Member)
Model: B15-94D Dimension: 15x47x18mm Part Name: Deep Groove Ball Bearing