Found 2 products for SIGEW50ES Bearing
SIGEW50ES joint bearing
[2013-08-03]
SIGEW50ES joint bearing
View More
Part Number:
SIGEW50ES
Dimension:
50 x 66 x 50
Structure:
SIGEW ES
Mass:
3.96 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings SIGEW50ES 50mm*66mm*50mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 50mm x 66mm x50mm/Metric
SIGEW50ES Joint Bearing
[2014-06-11]
SIGEW50ES Joint Bearing
View More
Part Number:
SIGEW
Dimension:
50 x 66 x 50
Structure:
SIGEW ES
Mass:
3.96 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Seals Type:
None
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Shaanxi Dreamway Machinery Co., Ltd (Free Member)
Product Model: SIGEW50ES Structure: SIGEW ES Inside Diameter: 50 mm Outside Diameter: 66 mm Thickness: 50 mm Seals Type: Material: GCR15 Precision Rating: ZV1
7208 C Angular Contact Ball Bearings
7208 C
40 x 80 x 18
a = 15 of angular contact ball bearings (70000 C-t
3.0 KG
P0 P2
Seals Type:
zz z rs
bearing steel
T/T West Union
5 days
Tianjin Huaxin Oriental Bearing Co.,Ltd (Free Member)
GEG6C Joint Bearing
GEG6C Joint Bearing
GEG6C
6 x 16 x 9
rod end
0.006 KG
None
Product Model: GEG6C Structure: GEG C Inside Diameter: 6 mm Outside Diameter: 16 mm Thickness: 9 mm Seals Type: Material: GCR15 Precision Rating: ZV1