Found 2 products for SA70ET-2RS rod end
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings SA70ET-2RS 70mm*92mm*49mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Greas Dimensions: 70mm x 92mm x49mm/Metric
Shaanxi Dreamway Machinery Co., Ltd (Free Member)
Product Model: SA70ET-2RS Structure: rod end Inside Diameter: 70 mm Outside Diameter: 92 mm Thickness: 49 mm Seals Type: Material: GCR15 Precision Rating: ZV1