Found 1 products for SA45ET-2RS rod end
SA45ET-2RS joint bearing
[2013-07-25]
SA45ET-2RS joint bearing
View More
Part Number:
SA45ET-2RS
Dimension:
45 x 60 x 32
Structure:
rod end
Mass:
2.5 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings SA45ET-2RS 45mm*60mm*32mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Greas Dimensions: 45mm x 60mm x32mm/Metric
30208 Stainless Steel Taper Roller Bearing
[2013-01-09]
View More
Part Number:
Dimension:
40 x 80 x 19.75
Structure:
Taper Roller
Grade Of Accuracy:
ABEC-1 (P0), ABEC-3 (P6) ect
Seals Type:
Open
Bearing Material:
chrome steel;carbon steel;stainless steel ect
Linqing Dongchuan Bearing Co.,Ltd (Free Member)
Inside Diameter:40mm Outside Diameter:80mm Thickness:19.75mm Brand Name:NVZ;LQDC or your request Material:GCR15 Precision Rating:P0, p5, p4, P6 Seals Type:open