Found 3 products for SA45ET-2RS joint bearing
SA45ET-2RS joint bearing
[2013-07-25]
SA45ET-2RS joint bearing
View More
Part Number:
SA45ET-2RS
Dimension:
45 x 60 x 32
Structure:
rod end
Mass:
2.5 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings SA45ET-2RS 45mm*60mm*32mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Greas Dimensions: 45mm x 60mm x32mm/Metric
SA45ET-2RS Joint Bearing
[2014-06-18]
SA45ET-2RS Joint Bearing
View More
Part Number:
SA45ET-2RS
Dimension:
45 x 60 x 32
Structure:
rod end
Mass:
2.5 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Seals Type:
None
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Shaanxi Dreamway Machinery Co., Ltd (Free Member)
Product Model: SA45ET-2RS Structure: rod end Inside Diameter: 45 mm Outside Diameter: 60 mm Thickness: 32 mm Seals Type: Material: GCR15 Precision Rating: ZV1
SA45ET-2RS Joint Bearing
SA45ET-2RS Joint Bearing
SA45ET-2RS
Seals Type:
None