Found 1 products for IC manufacturing installation bearings CRBC 30025 UU
CRBC30025UU Thin-section Crossed Roller Bearing
[2013-07-30]
View More
Part Number:
CRBC 30025 UU
Mass:
5.88 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2
Seals Type:
Two side sealed type
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
100%TT before shipping
Delivery time:
10
Luoyang Yeda High Speed Precision Heavy Duty Bearings Co.,Ltd. (Free Member)
Bearing model:CRBC 30025 UU Thin-section crossed roller bearing Inner Diameter (ID):300 mm Outer diameter (OD):360 mm Width/Height: 25 mm