Found 2 products for GEH320HC spherical plain bearing
GEH320HC Spherical Plain Bearing 320x460x230mm
[2015-11-29]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
GEH320HC
Dimension:
320 x 460 x 230
Structure:
Radial Spherical Plain
Mass:
148.00 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Bearing Steel ; Others
Payment term:
T/T Wire Transfer; Western Union; Paypal
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
GEH320HC Spherical Plain Bearing 320x460x230mm Stock QTY:95.pcs (More on the way) Size:320x460x230mm Weight:148.00KG
GEH320HC joint bearing 320mm*460mm*230mm
[2013-05-29]
View More
Part Number:
GEH320HC
Dimension:
320 x 460 x 230
Structure:
GEH HC
Mass:
148 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEH320HC 320mm*460mm*230mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 320mm x 460mm x230mm/Metric
6310-2RS bearing 50x110x27mm
6310-2RS bearing 50x110x27mm
View More
6310-2RS
50 x 110 x 27
deep groove
1.07 KG
PO、P6、P5、P4
Seals Type:
Seal, Open
Chrome Steel
T/T
within 25 days
JINANYUXIN BEARING LIMITED COMPANY (Free Member)
Bearing Type:Deep groove ball bearing Inner Diameter:50mm Outer diameter:110mm Width:27mm Weight :1.07kg
6207N Single row Deep Groove Ball Bearing 35x72x17mm
View More Skype WhatsApp: +8618616152345
6207N
35 x 72 x 17
deep groove ball bearing
0.29 KG
PN,P6
OPEN
Chrome steel/GCr15
35% deposit, the balance to be paid
have product in stock. Up to your order qty.
SHANGHAI GSNK GROUP TRADE LTD (VIP Member)