Found 1 products for GEH280HT spherical plain bearing
GEH280HT joint bearing
[2013-06-19]
GEH280HT joint bearing
View More
Part Number:
GEH280HT
Dimension:
280 x 400 x 200
Structure:
GEH HT
Mass:
96.8 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEH280HT 280mm*400mm*200mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 280mm x 400mm x200mm/Metric
M252337/M252310CD Bearings
[2013-11-29]
M252337/M252310CD Bearings
View More
Part Number:
M252337/M252310CD
Dimension:
247.65 x 381 x 123.825
Structure:
Cylindrical
Mass:
62.36 KG
Grade Of Accuracy:
P0
Seals Type:
Open
Bearing Material:
Carbon steel
Payment term:
T/T,L/C
Delivery time:
according to your quantity
Luoyang Waliang Bearings Co., Ltd (Free Member)
6001 bearing
6001 bearing
12 x 28 x 8
Deep Groove Ball Bearing
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
Open,2RS,ZZ,2RZ,2ZN,Z,RS
Chromel Steel(Gcr15),Carbon Steel
TT、Paypal、LC、WesternUnion
1-45days
TAIZHOU DONGTAI BEARING CO.,LTD. (Free Member)
6001 Deep Groove Ball Bearings 12*28*8mm Dynamic load ratingCr(kN):5.10kN Static load rating Cor(kN):2.37kN Lubrication: Oil Preservative
M12648/10 Tapered Roller Bearing 22.225x50.005x17.526mm
M12648/10
22.225 x 50.005 x 17.526
Tapered Roller Bearing
0.17 KG
p0 p6
open
Bearing steel / Chrome steel GCr15
TT/Paypal/LC
1--30days
Linqing Longqing Bearing Manufacturing Co.Ltd (Free Member)
M12648/10 Tapered Roller Bearing 22.225x50.005x17.526mm 1 Highest quality and most competitive price 2 Delivery fast
6802 plastic deep groove ball bearing
15 x 24 x 5
deep groove ball bearing
0.0013 KG
PO,P6,P5,P4
open or plastic
POM/PA/HDPE/PP/UPE
T/T,western union,Paypal
in stock or 30days
Xing Lun Bearings Group Limited (Free Member)
6802 plastic deep groove ball bearing 1) Size : 15 * 24 *5 mm 2) Weight : 0.0013 KG