Found 3 products for GEG160ES Joint Bearing
GEG160ES GEG160ES-2RS spherical plain bearing
[2013-03-31]
View More
Part Number:
GEG160ES GEG160ES-2RS
Dimension:
160 x 260 x 135
Structure:
GEG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Seals Type:
2RS
Bearing Material:
GCR15
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEG160ES GEG160ES-2RS 160mm*260mm*135mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 160mm x 260mm x135mm/Metric