Found 3 products for GEEM25ES-2RS
GEEM25ES-2RS spherical plain bearing
[2013-04-04]
View More
Part Number:
GEEM25ES-2RS
Dimension:
25 x 42 x 29
Structure:
GEEM
Grade Of Accuracy:
ZV1
Seals Type:
2RS
Bearing Material:
GCR15
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEEM25ES-2RS 25mm*42mm*29mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 25mm x 42mm x29mm/Metric
Radial Spherical Plain Bearings GEEM25ES-2RS 25mm*42mm*29mm
[2014-09-15]
View More
Part Number:
GEEM25ES-2RS
Dimension:
25 x 42 x 29
Structure:
rod end
Mass:
0.13 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Seals Type:
None
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Shaanxi Dreamway Machinery Co., Ltd (Free Member)
Product Model: GEEM25ES-2RS Structure: GEEM Inside Diameter: 25 mm Outside Diameter: 42 mm Thickness: 29 mm Seals Type: 2RS Material: GCR15 Precision Rating: ZV1
GEEM25ES-2RS
rod end
Mass:
0.13 KG
None
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days