Found 7 products for GE300ES-2RS Bearing
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GE300ES GE300ES-2RS 300mm*430mm*165mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 300mm x 430mm x165mm/Metric
Qingdao tianhaote bearing Co.,LTD (Free Member)
GE300ES-2RS Spherical plain bearing 300X430X165mm Weight:78.07kg Dynamic load:3800 Static load:19100
Wuxi Huihao Bearing Co., Ltd. (Free Member)
No.:GE300ES-2RS Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions:300mm x430mm x165mm ID (inner diameter)/Bore:300mm OD(outer diameter):430mm Width/Height/thickness:165mm
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
GE300ES-2RS Plain Bearing 300x430x165mm Weight:78.07KG Equal: GE300ES-2RS