Found 2 products for FC80104250
FC80104250 bearing
[2014-03-07]
FC80104250 bearing
View More
Part Number:
FC80104250
Structure:
four-row cylindrical roller bearing
Grade Of Accuracy:
P6
Bearing Material:
GCr15
Delivery time:
within 10-15 days if in stock, within 45 days if o
Shantou Hi-tech Zone ESG Bearing Manufacture Co., Ltd. (Free Member)
FC80104250 Cylindrical Roller Bearing 400*520*250mm
[2016-10-12]
View More
Part Number:
FC80104250
Structure:
cylindrical roller bearing
Mass:
140 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2,
Seals Type:
open
Bearing Material:
Bearing steel/Chrome steel/
Payment term:
TT/PayPal/LC/WesternUnion/
Delivery time:
within 3-5 days
Jinan Tianyuan Bearing Co.,Ltd (Free Member)
SA17C Joint Bearing
SA17C Joint Bearing
SA17C
rod end
Mass:
0.17 KG
ZV1
Seals Type:
None
GCR15
Payment term:
TT/LC
20 days
Shaanxi Dreamway Machinery Co., Ltd (Free Member)
Product Model: SA17C Structure: rod end Inside Diameter: 17 mm Outside Diameter: 25 mm Thickness: 14 mm Seals Type: Material: GCR15 Precision Rating: ZV1
SUCF306-18 Stainless Steel Flange Units 1-1/8
SUCF306-18 Stainless Steel Flange Units 1-1/8" Mounted Ball Bearings
SUCF306-18
Pillow Block Bearings
1.6 KG
ABEC-1
Sealed
Stainless Steel
T/T or L/C or PayPal
Usually within 3 business days
Wuxi Jiayu Machinery Components Co., Ltd (Free Member)
Good Quality SUCF306-18 Bearings Quick Delivery with Rich Stock Quality Assurance After Sales
CF8A Cam Follower Bearing 8x19x32mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
CF8A
Cam Follower
0.03 KG
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Optional
Bearing Steel ; Others
T/T Wire Transfer ;Paypal ; Western Union
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
CF8A Cam Follower Bearing 8x19x32mm Stock QTY:310.pcs (More on the way) Size:8x19x32mm Weight:0.03KG