Found 1 products for Block HSR35LB1DDHH
Linear Motion LM Linear Block HSR35LB1DDHH
[2016-09-10]
View More
Part Number:
HSR35LB1DDHH
Dimension:
42 x 90 x 120.6
Structure:
Standard
Mass:
0.54 KG
Grade Of Accuracy:
Standard
Seals Type:
Option
Bearing Material:
Chrome Steel
Payment term:
T/T, PayPal, Western Union, Credit Card
Delivery time:
5-7 Days
suzhou MAYA transmission Co., LTD. (Free Member)
6012-2RS 6012-ZZ 6012 ball bearing
[2012-11-28]
View More
Part Number:
6012-2RS 6012-ZZ
Dimension:
60 x 95 x 18
Structure:
single-row
Grade Of Accuracy:
V1 V2 V3
Seals Type:
OPEN 2RS ZZ Z N
Bearing Material:
GCr15
Jinfa Bearing Co., Ltd (Free Member)
ID (inner diameter) bore: 60mm OD (outer diameter):95mm Width/Heigh/Thickness:18mm Dimensions:60X95X18mm
NK19/20 Needle roller bearings
NK19/20 Needle roller bearings
NK19/20
19 x 27 x 20
Needle roller bearings
Mass:
-- KG
P0, P6,P5,P4,P2
open
Chrome Steel GCr15, Standard Bearing Steel
Payment term:
T/T, Western Union
Delivery time:
Within 5 working days
HGB COMPANY LIMITED (Free Member)
6000 Deep Groove Ball Bearing
6000 Deep Groove Ball Bearing
10 x 26 x 8
Deep Groove
0.019 KG
P0,P5 P6
Open
Gcr15,Gcr15SiMn
30% T/T in advance,70% before shippment,100% L/C a
Within 7-15 days after down payment
Shandong Liaocheng Yuhua Materials Co.,Ltd (Free Member)
33207 Tapered Roller Bearing
33207 Tapered Roller Bearing
35 x 72 x 28
Roller Bearing
0.515 KG
p0 p2 p5
chrome steel
D/P T/T L/C
15 days or so
Liaocheng XBRB Bearing Manufacturing Co., Ltd (Free Member)
Brand name: XBRB or as u required Model number: 32207 Structure: Tapered Roller Bearings Bore size: 35mm Outside diameter: 72mm Width: 28mm