Found 1 products for 74FC52380 Roller Bearing
74FC52380 Cylindrical Roller Bearing (Size: 370x520x380mm)
[2025-12-24]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
74FC52380
Dimension:
370 x 520 x 380
HS Code:
Number of Rows:
Four
Structure:
Roller Bearing
Mass:
257 KG
Grade Of Accuracy:
Standard
Bearing Material:
Chrome Steel
Payment term:
by T/T in advance
Delivery time:
2-3 days for stock, 25-30 days for bulk production
Shipping Ways:
by Sea or Air
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
74FC52380 Four Row Cylindrical Roller Bearing Size: 370x520x380mm Inside Diameter (d): 370mm Outside Diameter (D): 520mm Width (B): 380mm
NK32/20 needle roller bearing 32x42x20mm
[2013-08-12]
View More
Part Number:
NK32/20
Dimension:
32 x 42 x 20
Structure:
needle roller bearing without inner ring
Mass:
0.0754 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
RS 2RS
Bearing Material:
bearing steel Gcr15
Payment term:
TT ,PAYPAL ,Western Union
Delivery time:
according your quantity
FENGYUN IMPORT & EXPORT CO.,LIMITED (Free Member)
Item No:NK32/20 Type:Solid Collar needle roller bearing without inner ring Size:32x42x20mm
NKIB5914 Combined Needle Roller Bearing 70x100x45mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
NKIB5914
70 x 100 x 45
Needle Roller/Angular Contact Ball
0.985 KG
P0~P2 ; ABEC1 ~ ABEC9
Seals Type:
Optional
Bearing Steel ; Others
Paypal ; Western Union ; T/T
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
NKIB5914 Combined Needle Roller Bearing Stock QTY:320.pcs (More on the way) Size:70x100x45mm Weight:0.985KG
China supplier 891/800 old type 90091/800 cylindrical roller thrust bearing size 800x950x90mm