Found 1 products for 74FC52380 Four Row Roller Bearing
74FC52380 Cylindrical Roller Bearing (Size: 370x520x380mm)
[2025-12-24]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
74FC52380
Dimension:
370 x 520 x 380
HS Code:
Number of Rows:
Four
Structure:
Roller Bearing
Mass:
257 KG
Grade Of Accuracy:
Standard
Bearing Material:
Chrome Steel
Payment term:
by T/T in advance
Delivery time:
2-3 days for stock, 25-30 days for bulk production
Shipping Ways:
by Sea or Air
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
74FC52380 Four Row Cylindrical Roller Bearing Size: 370x520x380mm Inside Diameter (d): 370mm Outside Diameter (D): 520mm Width (B): 380mm
NU205E cylindrical roller bearing 25*52*15mm
[2013-07-29]
View More
Part Number:
NU205E
Dimension:
25 x 52 x 15
Structure:
cylindical roller bearing
Mass:
0.14 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6
Seals Type:
ZZ,RS,OPEN
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
30%TT
Delivery time:
45 days after firm order
Xiamen Power-Star Bearing Industry Co., Ltd (Free Member)
Item:NU205E bearing Type: cylindrical roller bearing Material: GCr15 Size:25x52x15mm