Found 1 products for 74FC52380 Four Row Cylindrical Roller Bearing
74FC52380 Cylindrical Roller Bearing (Size: 370x520x380mm)
[2025-12-24]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
74FC52380
Dimension:
370 x 520 x 380
HS Code:
Number of Rows:
Four
Structure:
Roller Bearing
Mass:
257 KG
Grade Of Accuracy:
Standard
Bearing Material:
Chrome Steel
Payment term:
by T/T in advance
Delivery time:
2-3 days for stock, 25-30 days for bulk production
Shipping Ways:
by Sea or Air
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
74FC52380 Four Row Cylindrical Roller Bearing Size: 370x520x380mm Inside Diameter (d): 370mm Outside Diameter (D): 520mm Width (B): 380mm
QJF222M Bearing 110x200x38mm
[2013-04-25]
QJF222M Bearing 110x200x38mm
View More
Part Number:
QJF222M
Dimension:
110 x 200 x 38
Structure:
angular contact ball bearing
Mass:
5.5 KG
Grade Of Accuracy:
P6, P5, P4, P2
Seals Type:
open
Bearing Material:
Chrome Steel (Gcr15), Stainless Steel
Payment term:
T/T in advance
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (Free Member)
Item: QJF222M Ball Bearings Type: Angular Contact Ball Bearing Material: Chrome Steel Gcr15 Size:110x200x38mm ID (inner diameter) bore: 110mm OD (outer diameter):200mm Width/Heigh/Thickness:38mm Dimensions:110mmx200mmx38mm
UCFU 208 With Block Insert Ball Bearings
View More
UCFU 208
40 x 4.2 x 132
Block eccentric sleeve with vertical Insert Ball B
3.0 kg KG
p0 p2 p4 p5
Seals Type:
zz
bearing steel
T/T West Union
Delivery time:
within 3-6 days
Tianjin Huaxin Oriental Bearing Co.,Ltd (Free Member)
685 ZZ/2RS/OPEN Deep Groove Ball Bearing 5x11x5mm
685 ZZ/2RS/OPEN
5 x 11 x 5
Deep groove ball bearing
0.5 KG
P0,P6,P5,P4,P2
ZZ/2RS/2RZ/OPEN
Bearing steel Gcr15/stainless steel 440C
TT/LC
30 days
Wuxi Haihong Precison Machinery Manufacturing Co.,Ltd (Free Member)
685 Deep Groove Ball Bearing 5x11x5mm LFK Brand