Found 1 products for 68FC48350-2 Roller Bearing
68FC48350-2 Cylindrical Roller Bearing (Size: 340x480x350mm)
[2025-12-24]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
68FC48350-2
Dimension:
340 x 480 x 350
HS Code:
Number of Rows:
Four
Structure:
Roller Bearing
Mass:
211 KG
Grade Of Accuracy:
Standard
Bearing Material:
Chrome Steel
Payment term:
by T/T in advance
Delivery time:
2-3 days for stock, 25-30 days for bulk production
Shipping Ways:
by Sea or Air
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
68FC48350-2 Four Row Cylindrical Roller Bearing Size: 340x480x350mm Inside Diameter (d): 340mm Outside Diameter (D): 480mm Width (B): 350mm
80FC52250W bearing
[2014-08-11]
80FC52250W bearing
View More
Part Number:
80FC52250W
Dimension:
400 x 520 x 250
Structure:
cylindrical roller
ESG BEARING (Free Member)
AH232 Withdrawal Sleeve 150x160x64mm
View More
AH232
150 x 160 x 64
Withdrawal Sleeve
Mass:
1.91 KG
Grade Of Accuracy:
P0.P2.P4.P5.P6
Seals Type:
RS/ZZ/OPEN
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/Western Union
Delivery time:
Within three days
Beijing Best(HK) International Trade Co., Ltd. (Free Member)
1.Competitive price 2.High precision 3.Best after sales service 4.short delivery time 5.Large stock
F-220732.RNA Printing Machine Bearing
F-220732.RNA
Cylindrical Roller Bearing / Needle Roller Bearing
ABEC-1 to ABEC-9 ; P0 to P2
Seals Type:
Open
Chrome Steel ( Gcr15 )
TT / LC / Western Union
Within 3 working days
Wuxi FSK Transmission Bearing Co.,Ltd (Free Member)
Model:F-220732.RNA Part Name: Printing Machine Bearing Size: mm Weight: kg
LWES 15 Linear Guide Block / Linear Way 34x57x24mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
LWES 15
34 x 57 x 24
Linear Guide Block
0.14 KG
N ; H ; P ; SP
N ; RE ; U ; V ; Z ; F ; BS
Stainless Steel ; High Carbon Steel
T/T ; Western Union; Moneygram ; Paypal
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
We've 320.pcs of LWES 15 Linear Guide Block / Linear Way 34x57x24mm In Stock,just feel free contact [email protected] or +86 13771456936 if you need LWES15