Found 1 products for 68FC48350-2 Four Row Roller Bearing
68FC48350-2 Cylindrical Roller Bearing (Size: 340x480x350mm)
[2025-12-24]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
68FC48350-2
Dimension:
340 x 480 x 350
HS Code:
Number of Rows:
Four
Structure:
Roller Bearing
Mass:
211 KG
Grade Of Accuracy:
Standard
Bearing Material:
Chrome Steel
Payment term:
by T/T in advance
Delivery time:
2-3 days for stock, 25-30 days for bulk production
Shipping Ways:
by Sea or Air
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
68FC48350-2 Four Row Cylindrical Roller Bearing Size: 340x480x350mm Inside Diameter (d): 340mm Outside Diameter (D): 480mm Width (B): 350mm
GEG 16 ES Spherical plain bearing 16x28x16mm
[2013-08-03]
View More
Part Number:
GEG 16 ES
Dimension:
16 x 28 x 16
Structure:
Spherical plain bearing
Mass:
0.035 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
1-30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
GEG 16 ES Spherical plain bearing 16x28x16mm Item: Spherical plain bearing GEG 16 ES Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
BA 138 Z Needle Roller Bearing 20.638x26.988x12.7mm