Found 1 products for 68FC48350-2 Four Row Cylindrical Roller Bearing
68FC48350-2 Cylindrical Roller Bearing (Size: 340x480x350mm)
[2025-12-24]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
68FC48350-2
Dimension:
340 x 480 x 350
HS Code:
Number of Rows:
Four
Structure:
Roller Bearing
Mass:
211 KG
Grade Of Accuracy:
Standard
Bearing Material:
Chrome Steel
Payment term:
by T/T in advance
Delivery time:
2-3 days for stock, 25-30 days for bulk production
Shipping Ways:
by Sea or Air
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
68FC48350-2 Four Row Cylindrical Roller Bearing Size: 340x480x350mm Inside Diameter (d): 340mm Outside Diameter (D): 480mm Width (B): 350mm
23240CA Self-Aligning Roller Bearings 200X360X128MM
[2014-05-20]
View More
Part Number:
23240CA
Dimension:
200 x 360 x 128
Structure:
Self-Aligning Roller Bearings
Mass:
55.4 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P3 P2
Seals Type:
Open
Bearing Material:
Gcr15/Bearing Steel
Payment term:
TT, Western Union, LC at sight
Delivery time:
15 days
Ningbo Zhenhai Hualei Bearing Co., Ltd (Free Member)
Bearing Dimensions: 200X360X128MM/Metric ID (inner diameter)/Bore: 200mm OD (outer diameter): 360mm Width/Height/thickness: 128mm
6807 ZZ for Thin wall bearing deep groove ball bearing good quality
View More
6807zz
35 x 47 x 7
deep groove ball bearing
0.002 KG
P0 P6 P5 P4 P3 P2
Seals Type:
ZZ/2RS
Chrome Steel
TT/ paypal
3-8 days
ShenZhen ZhongLiChuang Bearing Co.,LTD (Free Member)
6807 2RS,good quality Thin wall bearing 688-6810 More information could contact us
WBL-330 Wire Race Bearing 319.4x340.6x10.6mm