Found 1 products for 3806/710/HCYA2
3806/710/HCYA2 bearing 710x900x410mm
[2016-10-31]
View More Skype WhatsApp: +8615550482941
Part Number:
3806/710/HCYA2
Dimension:
710 x 900 x 410
Structure:
tapered roller
Mass:
650 KG
Grade Of Accuracy:
P0-P5
Seals Type:
open and sealed
Bearing Material:
bearing steel
Payment term:
Paypal,Western Union,T/T
Delivery time:
within 3 working days
AAA Sun Rises Group Limited - [email protected] (VIP Member)
3806/710/HCYA2 Tapered Roller Bearing d: 710mm D: 900mm B: 410mm
IR25X30X20.5 needle roller bearing inner ring
[2013-07-05]
View More
Part Number:
IR25X30X20.5
Dimension:
25 x 30 x 20.5
Structure:
Needle Roller Bearing
Mass:
0.0335 KG
Grade Of Accuracy:
P0. P6. P5
Seals Type:
open
Bearing Material:
GCr15SiMn, GCr15, etc
Payment term:
100% T/T or Western Union in advance