Found 1 products for 22UZ2112529T2 Eccentric Bearing
22UZ2112529T2 Eccentric Bearing 22x58x32mm
[2015-05-11]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
22UZ2112529T2
Dimension:
22 x 58 x 32
Structure:
Eccentric Bearing
Mass:
0.40 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Bearing Steel ; Others
Payment term:
Paypal ; Western Union ; T/T
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
22UZ2112529T2 Eccentric Bearing 22x58x32mm Stock QTY:320.pcs (More on the way) Size:22x58x32mm Weight:0.40KG
51217 Thrust ball bearing 85x125x31mm
[2013-06-09]
View More
Part Number:
Dimension:
85 x 125 x 31
Structure:
Thrust Ball Bearing
Mass:
1.29 KG
Grade Of Accuracy:
P0. P6. P5
Bearing Material:
GCr15SiMn, GCr15, etc
Payment term:
100% T/T or Western Union in advance
Delivery time:
Within 5 working days after confirmed your payment
Wuxi City Boukeylin Import & Export Co., Ltd (Free Member)
51217 Bearing 85x125x31mm 1. Bearing type: thrust ball bearing 2 Inner Diameter (ID):85mm 3. Outer diameter (OD):125mm 4. Width/Height: 31mm 5. Material: chrome steel(GCR15) 6. Number of Row: single row 7. Clearance:C0 8. Lubrication: self Lu ...