Found 2 products for 20TAC47BSUC10PN7B
20TAC47BSUC10PN7B Ball Screw Bearing
[2013-05-02]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
20TAC47BSUC10PN7B
Dimension:
20 x 47 x 15
Structure:
Angular Contact
Mass:
0.135 KG
Grade Of Accuracy:
P5~P2
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Bearing Steel
Payment term:
T/T
Delivery time:
Within 3 Working Days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
Bearing Size:20x47x15mm Weight:0.135KG Standard:PN7B Stock QTY.:195sets
[2013-03-06]
View More
Part Number:
20TAC47BSUC10PN7B
Dimension:
20 x 47 x 15
Structure:
Linear bearing
Grade Of Accuracy:
P0/p5/p6
Seals Type:
open
Bearing Material:
Chrome steel (Gcr15)
Tangshan Jieli Electromechanical Equipment Co., Ltd (Free Member)
•Item:20TAC47BSUC10PN7B Ball Screw Bearing •Type:Thin Wall Bearing •Closures: 2 Metal Shields •Lubrication: Self Lubricated (Grease) •Dimensions: 20mm x 47mm x 15mm/Metric
NAV4015 Needle Roller Bearing
NAV4015 Needle Roller Bearing
View More
NAV4015
75 x 115 x 40
Needle Roller Bearing
P0 P2 P4 P5 P6
open
Chrome steel (Gcr15)
HGB COMPANY LIMITED (Free Member)
29322 spherical thrust roller bearing 110*190*48
110 x 190 x 48
thrust roller bearing
P0-P6
ZZ,2Z,RS,2RS,OPEN
GCr15, GCr15SiMn, G20Cr2Ni4A
Payment term:
T/T Western Union MoneyGram
Delivery time:
7-15days after the order confirmation, or as reque
shanghai STR bearing Co.ltd (Free Member)
thrust roller bearing 1.High quality 2.ISO9001:2000 3.Quick delivery. 4.long service life
6022N bearing
6022N bearing
6022N
110 x 170 x 28
Mass:
2.1 KG
100% advance payment before delivery by T/T
within five days after receipt of payment
JINAN AOWEI SI BEARING CO.,LTD (Free Member)
1.high quality 2.lowest price 3.prompt delivery
C 6912 V CARB Toroidal Roller Bearing 60x85x45mm
C 6912 V
60 x 85 x 45
Taper Roller
0.83 KG
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Optional
Bearing Steel ; Others
Paypal ; Western Union ; T/T
Within 3 working days
C 6912 V CARB Toroidal Roller Bearing 60x85x45mm Stock QTY:120.pcs (More on the way) Size:60x85x45mm Weight:0.83KG