Size: 130x230x12mm
Bore Diameter of Shaft Washer (d): 130 mm
Outside Diameter of Shaft Washer (D): 230 mm
Height of Shaft Washer (h): 12 mm
Material: Bearing Steel
Precision: Standard
Working Temperature: –20°C to +120°C