Found 1 products for spherical plain radial bearing GEEW70ES
GEEW70ES bearing
[2014-02-12]
GEEW70ES bearing
View More
Part Number:
GEEW70ES
Structure:
Spherial Plain Bearing
Mass:
1.710 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P2,P4,P5,P6
negotiable
Wuxi Huihao Bearing Co., Ltd. (Free Member)
No.:GEEW70ES Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions:70mm x105mm x70mm ID (inner diameter)/Bore:70mm OD(outer diameter):105mm Width/Height/thickness:70mm
NA4915 Needle roller bearing 75*105*30mm
[2013-05-17]
View More
Part Number:
NA4915
Structure:
Needle roller bearing
Mass:
0.773 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4
Seals Type:
open
Bearing Material:
Chrome steel
Payment term:
TT/Western union/L/C
Delivery time:
Normally ready goods and stock winthin 7 days
Jinan Boyu Bearing Co.,LTD (Free Member)
NA4915 Needle roller bearing 75*105*30mm 1 Less coefficient of friction 2 High limiting speed 3 Large size range 4.Low noise&low vibration
6328M bearing
6328M bearing
6328M
6328M
P0 P6 P5 P4
Seals Type:
open or sealed
chrome steel
T/T L/C at sight
7 days
Jiangsu snader bearing co.ltd (Free Member)
Hitachi ZX240 slewing bearing
Hitachi ZX240 slewing bearing
ZX240
slew bearing
108 KG
P0,P6,P5
open
42CrMo,50Mn
T/T,L/C
one day after receiving your payment
Luoyang MC Bearing Technology CO.,LTD (Free Member)
Hitachi ZX240 slewing bearing we provide all type of Hitachi excavator slewing bearing.
22210CA Self-Aligning Roller Bearings 50X90X23MM
22210CA
Self-Aligning Roller Bearings
0.62 KG
P0 P6 P5 P4 P3 P2
Gcr15/Bearing Steel
TT, Western Union, LC at sight
15 days
Ningbo Zhenhai Hualei Bearing Co., Ltd (Free Member)
Bearing Dimensions: 50X90X23MM/Metric ID (inner diameter)/Bore: 50mm OD (outer diameter): 90mm Width/Height/thickness: 23mm