| Bearing Model | PWKRE80-2RS Bearings | |
| Type | Stud Type Track Roller | |
| Description | Track Roller Bearing | |
| Dimensions | 35x80x100mm | |
| d | 35 mm | |
| D | 80 mm | |
| B | 100 mm |