Found 1 products for precision spindle bearings VEB45/NS7CE1
VEB45/NS7CE1 bearings 45x68x12mm
[2015-12-18]
View More
Part Number:
VEB45/NS7CE1
Dimension:
45 x 68 x 12
Structure:
Super-precision angular contact ball bearings
Mass:
0.12 KG
Grade Of Accuracy:
P5 P4 P3
Seals Type:
Open . 2RS
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
T/T, PAYPAL, WESTERN UNION
Delivery time:
Within 3-7 working days
Hong Kong Xingchuang Weiye International Trade Co., Ltd (Free Member)
Our company cash supply VEB45/NS7CE1 bearing,basic specifications 45 mm X 68 mm X 12 mm Super-precision angular contact ball bearings.