| Bearing Model | NUKRE35A Bearings | |
| Type | Stud Type Track Roller | |
| Description | Track Roller Bearing | |
| Dimensions | 20x35x52mm | |
| d | 20 mm | |
| D | 35 mm | |
| B | 52 mm |