Found 1 products for inquiry KB025AR0
KB025AR0 Bearing
[2015-02-09]
KB025AR0 Bearing
View More
Part Number:
KB025AR0
Dimension:
63.5 x 79.375 x 7.938
Structure:
Angular Contact Ball Bearing
Mass:
0.086 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
ZZ,2RS,Open
Bearing Material:
Chrome steel Gcr15
Payment term:
TT/Paypal/LC
Delivery time:
1-30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
6324 Deep groove ball bearing 120*260*55mm
[2013-05-17]
View More
Part Number:
Dimension:
120 x 260 x 55
Structure:
Deep groove ball bearing
Mass:
12.2 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4
Seals Type:
open
Bearing Material:
Chrome steel
Payment term:
TT/Western union/L/C
Delivery time:
Normally ready goods and stock winthin 7 days
Jinan Boyu Bearing Co.,LTD (Free Member)
6324 Deep groove ball bearing 120*260*55mm 1 Less coefficient of friction 2 High limiting speed 3 Large size range 4.Low noise&low vibration 5.Sample available
NAV 4912 Needle roller bearing
NAV 4912 Needle roller bearing
NAV 4912
60 x 85 x 25
Needle roller bearing
-- KG
open and sale
FOB L/C
5 days after reciept the proceed
JINAN AOWEI SI BEARING CO.,LTD (Free Member)
Type :Needle roller bearing Dimension :60x85x25mm Inner diameter :60mm Outer diameter :85mm Thickness :25mm
6300 2RS Bearings 10×35×11mm
6300 2RS Bearings 10×35×11mm
6300 2RS
10 x 35 x 11
Deep groove ball bearing
-- KG
P0, P6,P5,P4,P2
2RS
Chrome Steel GCr15, Standard Bearing Steel
T/T, Western Union, Moneygram
Within 5 working days
HGB COMPANY LIMITED (Free Member)
6300 2RS Deep Groove Ball Bearings Large quantity in stock OEM order available Prompt delivery
NN3088 K.M.SP bearing 440x650x157mm
NN3088 K.M.SP
440 x 650 x 157
Tapered Bore
170 KG
ABEC-5/P5
Open
Chrome steel GCR15
T/T;Western Union;Paypal
3-5days for stocks;within 15days by order produce
Unide Bearing Technology Co.,Limited (Free Member)
NN3088 K.M.SP bearing 440x650x157mm ►cylindrical roller bearing ►tapered bore K(1:12) ►double row ►ABEC-5 precision