GE60-DO-2RS Radial Spherical Plain Bearing
Bearing Model No.:GE60-DO-2RS
Type: Spherical Plain Bearing
Size: 60x90x44mm
(Inner Diameter)d:60mm
(Outer Diameter) D:90mm
(Thickness / Width) B:44mm