Found 1 products for auto wheel bearings DACF2812065 unit
DACF2812065 auto hub unit
[2014-10-09]
DACF2812065 auto hub unit
View More
Part Number:
DACF2812065
Dimension:
28 x 120 x 50
Structure:
auto wheel hub bearings
Grade Of Accuracy:
ABEC1, ABEC3, ABEC5
Seals Type:
zz, rs, open
Bearing Material:
chrome steel
Payment term:
T/T, Western union
Delivery time:
3-20 days
Linqing HuaXu bearing CO., LTD (Free Member)
UCP210 pillow block bearing
[2013-05-27]
UCP210 pillow block bearing
View More
Part Number:
UCP210
Dimension:
50 x 51.6 x 208
Structure:
UCP
Mass:
0.8 KG
Grade Of Accuracy:
high
Seals Type:
close
Payment term:
T/T L/C D/A D/P
Delivery time:
10days
tct (Free Member)
GEH320XF/Q joint bearing
GEH320XF/Q joint bearing
GEH320XF/Q
320 x 460 x 230
GEH XF/Q
Mass:
143 KG
ZV1
GCR15
TT/LC
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEH320XF/Q 320mm*460mm*230mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 320mm x 460mm x230mm/Metric
RA12008 Thin-section outer ring division Crossed Roller Bearing
RA 12008 /UU
120 x 136 x 8
Thin-section outer ring division Crossed Roller B
0.17 KG
P0~P2
Open/Skeleton Seal
GCr15
100%TT before shipping
10
Luoyang Yeda High Speed Precision Heavy Duty Bearings Co.,Ltd. (Free Member)
Bearing model:RA 12008 /UU Thin-section outer ring division Crossed Roller Bearing Inner Diameter (ID):120 mm Outer diameter (OD):136 mm Width/Height: 8 mm Material:chrome steel(GCR15) Number of Row:
36128J Angular contact ball bearings 140x210x33mm
36128J
140 x 210 x 33
Angular contact ball bearings
P0,P6,P5,P4,P2
open
Chrome steel Gcr15
TT/LC
1-30 Days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
36128J Angular contact ball bearings 140x210x33mm Item:36128J Angular contact ball bearings Type: Angular contact ball bearings Material: Chrome steel Gcr15 Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5