Found 1 products for ZWB130145150 B556340
ZWB130145150 plain bearings 130x145x150mm
[2013-08-28]
View More
Part Number:
ZWB130145150
Dimension:
130 x 145 x 150
Structure:
plain bearings
Mass:
0.875 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
ZZ,2RS,Open
Bearing Material:
Bearing steel / Chrome steel GCr15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
ZWB130145150 plain bearings 130x145x150mm item:plain bearing ZWB130145150 Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
6314 bearing 70x150x35mm
[2013-05-09]
6314 bearing 70x150x35mm
View More
Part Number:
Dimension:
70 x 150 x 35
Structure:
deep groove ball bearing
Mass:
2.55 KG
Grade Of Accuracy:
P0
Seals Type:
open
Bearing Material:
chrome steel(GCR15)
Payment term:
T/T or L/C
Delivery time:
based on the order
Qingdao ZRD Bearing Co.,Ltd (Free Member)
Bearing model: 6314 deep groove ball bearing Inner Diameter (ID):70mm Outer diameter (OD):150mm Width/Height: 35mm Material: chrome steel (GCR15)
KRV80-PP Track Roller Bearing 30x80x100mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
KRV80-PP
30 x 80 x 100
Track Roller
1.60 KG
P0~P2
Open / PP
Bearing Steel,GCr15
T/T or Western Union
Within 3 working days.
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
KRV80-PP Bearing Size:30x80x100mm Weight:1.60KG Stock QTY:226sets
6009N deep groove ball bearing 45*75*16mm