Found 1 products for ZWB130145120 B556340
ZWB130145120 plain bearings 130x145x120mm
[2013-08-28]
View More
Part Number:
ZWB130145120
Dimension:
130 x 145 x 120
Structure:
plain bearings
Mass:
0.7 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
ZZ,2RS,Open
Bearing Material:
Bearing steel / Chrome steel GCr15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
ZWB130145120 plain bearings 130x145x120mm item:plain bearing ZWB130145120 Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
7012CE ceramic ZrO2/Si3N4 angular contact ball bearings
[2013-01-09]
View More
Part Number:
7012CE
Dimension:
60 x 95 x 18
Structure:
angualar contact ball bearings
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4
Seals Type:
open
Bearing Material:
Si3N4/ZrO2,PEEK/PTFE
Xing Lun Bearings Group Limited (Free Member)
Angular contact ceramic ball bearings 7012CE Description: ID:60MM * OD:95MM * TH:18MM N.W.: 0.32kgs Material : Si3N4 / ZrO2
79242/42 Automobile Bearings 42x48x35mm
42 x 48 x 35
Automobile Bearing
P0,P6,P5,P4,P2
high temperature bearing steels
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
1--30days
79242/42 Automobile Bearings 42x48x35mm Item: Automobile Bearings 79242/42 Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
61816 bearing
61816 bearing
80 x 100 x 10
deep groove ball bearing
Mass:
0.163 KG
ABEC-5
Open,ZZ,2RS,Z,RS
Chrome Steel
TT
7 days
Tianjin Haman Technology Co., Ltd (Free Member)
7410 B.MP.UA bearing 50x130x31mm
7410 B.MP.UA
50 x 130 x 31
Angular contact ball bearing
2.25 KG
P4
zz/rs
Chrome steel
TT/ western union
within three days
Tangshan Jieli Electromechanical Equipment Co., Ltd (Free Member)
Technical data of 7410 B.MP.UA ID: 50 mm OD: 130 mm Width: 31 mm