Found 2 products for ZWB100115100 plain bearings
ZWB100115100 plain bearings 100x115x100mm
[2013-08-28]
View More
Part Number:
ZWB100115100
Dimension:
100 x 115 x 100
Structure:
plain bearings
Mass:
0.456 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
ZZ,2RS,Open
Bearing Material:
Bearing steel / Chrome steel GCr15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
ZWB100115100 plain bearings 100x115x100mm item:plain bearing ZWB100115100 Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
ZWB100115100 plain bearings 105x120x80mm
[2013-08-28]
View More
Part Number:
ZWB100115100
Dimension:
105 x 120 x 80
Structure:
plain bearings
Mass:
0.382 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
ZZ,2RS,Open
Bearing Material:
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
1--30days
ZWB100115100 plain bearings 105x120x80mm item:plain bearing ZWB100115100 Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
RA15008 Thin-section outer ring division Crossed Roller Bearing
RA 15008 /UU
150 x 166 x 8
Thin-section outer ring division Crossed Roller B
0.2 KG
P0~P2
Open/Skeleton Seal
GCr15
100%TT before shipping
10
Luoyang Yeda High Speed Precision Heavy Duty Bearings Co.,Ltd. (Free Member)
Bearing model:RA 15008 /UU Thin-section outer ring division Crossed Roller Bearing Inner Diameter (ID):150 mm Outer diameter (OD):166 mm Width/Height: 8 mm Material:chrome steel(GCR15) Number of Row:
N068 self-aligning ball bearing 340x520x57mm
N068
340 x 520 x 57
self-aligning ball bearing
open
Chrome steel Gcr15
N068 self-aligning ball bearing 340x520x57mm Item:N068 self-aligning ball bearing Type:self-aligning ball bearing Material: Chrome steel Gcr15 Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5