Found 1 products for ZKLF100230-2Z Axial angular contact ball bearings
ZKLF100230-2Z 100*230*85mm High preicison Axial angular contact ball bearings
[2021-06-17]
US1.00 ~ 1000 / Piece
View More
Part Number:
ZKLF100230-2Z
Dimension:
100 x 230 x 65
Old Code:
ZKLF100230-2Z
HS Code:
Number of Rows:
Single row
Structure:
Balls
Mass:
1.5KG KG
Grade Of Accuracy:
P6 P0 P4 P5
Radial Clearance:
C0
Cage:
nylon
Seals Type:
no seals
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
T/T
Delivery time:
Stock
Shipping Ways:
ocean,sea
LUOYANG MONTON BEARING SCIENCE & TECHNOLOGY CO.,LTD. (Free Member)
51120 51120M 8120H 8120 Thrust Ball Bearing
[2013-01-17]
View More
Part Number:
Dimension:
100 x 135 x 25
Structure:
Thrust Ball Bearing
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
ZZ, 2RS,Open
Bearing Material:
Gcr15, Stainless steel. 440C, 304, 316.
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Item:51120 51120M 8120H 8120 100*135*25 Bearing Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 100mm x 135mm x 25mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 100mm OD (outer diameter): 135mm Width/Height/thickness: 25mm
3210-2ZTN Bearing 50x90x30.2mm
3210-2ZTN Bearing 50x90x30.2mm
3210-2ZTN
50 x 90 x 30.2
angular contact ball bearing
P6, P5, P4, P2
Open
Chrome Steel (Gcr15), Stainless Steel
Payment term:
by T/T in advance
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (Free Member)
Item:3210-2ZTN Ball Bearings Type: Angular Contact Ball Bearing Material: Chrome Steel Gcr15 Size:50x90x30.2mm ID (inner diameter) bore: 50mm OD (outer diameter):90mm Width/Heigh/Thickness:30.2mm Dimensions:50mmx90mmx30.2mm
22216CC bearing 80×140×33mm
22216CC bearing 80×140×33mm
22216CC
80 x 140 x 33
22216CC
Mass:
2.21 KG
ABEC-1(P0), ABEC-3(P6)
open
chrome steel, Gcr15 or as customers' requirement
T/T,L/C
Delivery time:
According to the quantity 15-40 days after order c
Weihai Sheng Lei Rolling Bearing Co.,Ltd (Free Member)
3001 Angular Contact Ball Bearings 12x28x12mm
12 x 28 x 12
Angular Contact Ball Bearings
0.025 KG
P0,P6,P5,P4,P2
UU
Gcr15
TT/LC
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
3001 Angular Contact Ball Bearings12x28x12mm Item: Angular Contact Ball Bearings 3001 Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5