Found 5 products for ZKLDF325
Slewing Bearing ZKLDF325 325*450*60mm
[2018-12-28]
View More Skype WhatsApp: +8615550482941
Part Number:
ZKLDF325
Dimension:
325 x 450 x 60
Structure:
Slewing Bearing
Mass:
28 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Bearing Material:
Bearing Steel
Payment term:
T/T, Paypal, Western Union or MoneyGram...
Delivery time:
3-10DAYS
AAA Sun Rises Group Limited - [email protected] (VIP Member)
ZKLDF325 double-thrust angular contact ball bearing
[2013-03-27]
View More
Part Number:
ZKLDF325
Dimension:
325 x 450 x 60
Structure:
double-thrust angular contact ball bearing
Grade Of Accuracy:
p4
Seals Type:
no
Bearing Material:
50mn
UWE Slewing Bearing (Free Member)
item:ZKLDF325 d:325mm D:450mm H:60mm weight: 28kg
ZKLDF325 Turntable bearing 325x450x60mm
View More
ZKLDF325
Turntable bearing
P0,P6,P5,P4,P2
open
Chrome steel Gcr15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
1-30 DAYS
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
ZKLDF325 Turntable bearing 325x450x60mm Item:ZKLDF325 Turntable bearing Type: Turntable bearing Material: Chrome steel Gcr15 Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
ZKLDF325 Bearing 325x450x60mm
ZKLDF325 Bearing 325x450x60mm
ZKLDF325
angular contact ball bearing
sealing shields on both sides
Chrome Steel (Gcr15)
by T/T in advance
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (Free Member)
ZKLDF325 Axial Angular Contact Ball Bearing Bearing Model No.:ZKLDF325 Size:325x450x60mm
ZKLDF325 325*450*60mm ZKLDF Series Rotary Table Bearings