Found 1 products for ZKLDF100 100x185x38mm
ZKLDF100 Turntable bearing 100x185x38mm
[2013-10-28]
View More
Part Number:
ZKLDF100
Dimension:
100 x 185 x 38
Structure:
Turntable bearing
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
open
Bearing Material:
Chrome steel Gcr15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
1-30 DAYS
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
ZKLDF100 Turntable bearing 100x185x38mm Item:ZKLDF100 Turntable bearing Type:Turntable bearing Material: Chrome steel Gcr15 Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
6008 Deep Groove Ball Bearing
[2013-04-02]
6008 Deep Groove Ball Bearing
View More
Part Number:
Dimension:
40 x 68 x 15
Structure:
single-row
Grade Of Accuracy:
Z1 Z2 V1 V2 V3
Seals Type:
OPEN 2RS 2RZ ZZ
Bearing Material:
GCr15
Zhejiang Huangyan Wanhe Bearing limited Co.,Ltd. (Free Member)
6014zz bearing
6014zz bearing
70 x 110 x 20
deep groove
Mass:
0.607 KG
P0 P6 P5
open zz rs 2rs
gcr11/gcr15/stainless carbon
Payment term:
T/T L/C
Delivery time:
3to 45 days or according to the quantity
linqing DN Bearing Co., Ltd (Free Member)
Brand DHXB Model 6014zz Size(mm) 70X110X20mm Material GCR15/GCR111 weight 0.607 KG
GAC65T joint bearing
GAC65T joint bearing
GAC65T
65 x 100 x 23
GAC T
Mass:
0.759 KG
ZV1
GCR15
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GAC65T 65mm*100mm*23mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 65mm x 100mmx23mm/Metric