Found 1 products for ZARN50110TN bearing
ZARN50110TN bearing 50mm×110mm×82mm
[2015-02-16]
View More
Part Number:
ZARN50110TN
Structure:
Angular Contact Ball Bearing
Mass:
3.3 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
ZZ,2Z,RS,2RS,OPEN
Bearing Material:
Bearing steel / Chrome steel GCr15
Payment term:
TT/Paypal/LC
Delivery time:
1-30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
6028ZZ 6028-2RS ball bearing
[2013-03-25]
6028ZZ 6028-2RS ball bearing
View More
Part Number:
6028ZZ
Structure:
deep groove ball bearing
Grade Of Accuracy:
p0,p2,p4,p5
Seals Type:
Open, sealed, 6028Z, 6028ZZ, 6028-RS, 6028-2RS, 60
Bearing Material:
chrome steel
6028ZZ 6028-2RS ball bearing Item: Deep Groove Ball Bearing 6028(ZZ.2RS) Type: Deep groove Ball Bearing Material: Chrome Steel Closures: ZZ Lubrication: Grease Dimensions: 140mm x 210mm x 33mm/Metric
High quality Cage Bearing K25*30*26
K25*30*26
K25*30*26
Mass:
0.014 KG
P0, P6, P5, P4 P3
open
GCR 15
Payment term:
T/T, western union , paypal
Delivery time:
3 working days
Changzhou Shine Bearing Co., Ltd. (Free Member)
We have K25*30*26 in the stock now. Please feel free to contact with me if you are interested.
612 1115 YSX Eccentric Bearing
612 1115 YSX Eccentric Bearing
View More Skype WhatsApp: +8615261532262
612 1115 YSX
Eccentric Bearing
P0-P2, ABEC1-ABEC9
Open
Carbon Steel/Chrome Steel/Stainless Stee
T/T, Western Union or Paypal
3 working days
BOUKEYLIN BEARING LIMITED (VIP Member)
87413-TV Thrust Roller Bearing 65x140x34mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
87413-TV
Axial Cylindrical Roller
2.75 KG
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Optional
Bearing Steel ; Others
Paypal ; Western Union ; T/T
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
87413-TV Thrust Roller Bearing 65x140x34mm Stock QTY:320.pcs (More on the way) Size:65x140x34mm Weight:2.75KG