Found 1 products for ZARF 35110 LTN thrust needle roller bearing
ZARF35110LTN Combined Needle Roller Bearing 35x110x66mm
[2016-06-02]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
ZARF35110LTN
Dimension:
35 x 110 x 66
Structure:
Needle Roller Bearing
Bearing Material:
Chrome Steel
Payment term:
by T/T in advance.
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
ZARF35110LTN Combined Needle Roller Bearing/ Needle Roller/Axial Cylindrical Roller Bearing Bearing Model No.: ZARF35110LTN Type: Combined Needle Roller Bearing Size: 35x110x66mm
25.4 chrome steel ball (stainless steel ball)
[2012-12-10]
View More
Part Number:
25.4
Dimension:
25.4 x 25.4 x 25.4
Changzhou Oriental High-Tech Steel Ball Co., Ltd (Free Member)
XC71926-E-T-P4S bearing 130x180x24 mm
View More
XC71926-E-T-P4S
130 x 180 x 24
Structure:
Machine tool main spindle bearing
Mass:
1.7 KG
Grade Of Accuracy:
P4 P5 P6
Seals Type:
Opened or sealed
Bearing Material:
GCr15 GCr15SiMn Chorme steel
Payment term:
TT LC
Delivery time:
In stock
JINHANG PRECISION BEARING CO.,LTD (Free Member)
Description: Machine tool main spindle bearing Type: XC71926-E-T-P4S bearing Machine tool main spindle bearing Dimension: 130x180x24 mm/Metic ID(inner diameter)/Bore:130mm OD(outer diameter):180 mm Width/Height/thickness: 24 mm Lubrication: Oil ...
3212A Bearing 60x110x36.5mm
3212A Bearing 60x110x36.5mm
3212A
60 x 110 x 36.5
angular contact ball bearing
Grade Of Accuracy:
P6, P5, P4, P2
Seals Type:
Open
Chrome Steel (Gcr15), Stainless Steel
by T/T in advance
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (Free Member)
Item:3212A Ball Bearings Type: Angular Contact Ball Bearing Material: Chrome Steel Gcr15 Size:60x110x36.5mm ID (inner diameter) bore: 60mm OD (outer diameter):110mm Width/Heigh/Thickness:36.5mm Dimensions:60mmx110mmx36.5mm