Found 1 products for YRTSM460 rolamento
YRTSM460 Rotary Table Bearing 460x600x70mm
[2015-07-01]
View More
Part Number:
YRTSM460
Dimension:
460 x 600 x 70
Structure:
Rotary Table Bearing
Mass:
45 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P3,P2
Seals Type:
open,ZZ,2RS
Bearing Material:
Chrome Steel(Gcr15)
Payment term:
TT,PayPal,West Union
Delivery time:
Within 3-5 days
Wuxi Guangqiang Bearing Co.,Ltd. (Free Member)
OH 3272 OH 3272H adapter sleeve(matched bearing:23272 CAK/W33)
[2013-01-17]
View More
Part Number:
OH 3272,OH 3272H
Dimension:
340 x 460 x 299
Structure:
Adapter sleeves
Seals Type:
No
Bearing Material:
20 Number Steel,45 Number Steel or OEM Required
JINHANG PRECISION BEARING CO.,LTD (Free Member)
Items:OH 3272 or OH 3272H adapter sleeve Type:Adapter sleeve Dimension:340x460x299 mm/Metic ID(inner diameter)/Bore: 340 mm OD(outer diameter):460 mm Width/Height/thickness: 299 mm Lock Nut:HM3172
UC205 bearing 25x52x34.1mm
UC205 bearing 25x52x34.1mm
UC205
25 x 52 x 34.1
Pillow Block/Ball
Mass:
0.21 KG
Grade Of Accuracy:
P0;P6;P5
Open; ZZ;2RS or as your request
Chrome Steel(GCR15);Carbon Steel ;Stainless Steel and more
Payment term:
T/T
Delivery time:
3-20days after we get your payment
Linqing Dongchuan Bearing Co.,Ltd (Free Member)
UC205 Chrome Steel Pillow Block Ball Bearing with High Quality * Item: UC205 25X52X34.1 Bearing * Type: Pillow Block/Ball Bearing * Lubrication: Oil or Grease * Dimensions: 25mm x52mm x 34.1mm/Metric
KA050CPO thin section bearing
KA050CPO thin section bearing
KA025CPO
2.5 x 3 x 0.25
thin section bearing
0.13 KG
normal
no
50Mn
FOB Dalian
10-15 days
UWE Slewing Bearing (Free Member)
KA025CPO thin section bearing d*D*H:2.5x3x0.25 inch weight:0.13pounds Payment term:FOB Dalian Delivery time:10-15 days material: 50Mn
7218CTYNSULP4 Angular Contact Ball Bearing
7218CTYNSULP4
90 x 160 x 30
Angular Contact Ball Bearing
2.44 KG
P5/P4/P2
Open
GCr15SiMn
100% before shipping