Found 1 products for XC1905HC
XC1905HC angular contact ball bearing 25x42x9mm
[2016-05-12]
View More
Part Number:
XC1905HC
Dimension:
25 x 42 x 9
Structure:
angular contact ball bearing
Mass:
0.04 KG
Grade Of Accuracy:
P4/P2
Seals Type:
open/seals
Bearing Material:
SAE52100/100Cr6/SUJ2
Payment term:
T/T, L/C
Delivery time:
2~40 days
BEART ENTERPRISE CO., LIMITED (Free Member)
EGF35160-E40 plain bearings 35x39x16mm
[2013-08-27]
View More
Part Number:
EGF35160-E40
Dimension:
35 x 39 x 16
Structure:
plain bearings
Mass:
0.035 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
ZZ,2RS,Open
Bearing Material:
Bearing steel / Chrome steel GCr15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
EGF35160-E40 plain bearings 35x39x16mm item:plain bearing EGF35160-E40 Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
30318 bearing 90x190x47mm
30318 bearing 90x190x47mm
90 x 190 x 47
tapered roller bearings
5.790 KG
P0,P6,P5,P4
open
chrome steel /carburizing steel
T/T, Western Union, L/C
3 days after receiving your payment
Jinan Yuxin Bearing Company (Free Member)
Bearing Type:Taper roller bearing Inner Diameter:90mm Outer diameter:190mm Width:47mm Weight :5.790kg
bearing FC3046168
bearing FC3046168
FC3046168
150 x 230 x 168
cylindrical roller
in stock
ESG BEARING (Free Member)
LM 10L Linear Ball Bearing 10x19x55mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
LM 10L
10 x 19 x 55
Linear Ball
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Optional
Bearing Steel ; Others
Paypal ; Western Union ; T/T
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
LM 10L Linear Ball Bearing 10x19x55mm Stock QTY:920.pcs (More on the way) Size:10x19x55mm Weight:0.062KG