Found 1 products for Wheel Hub Bearing 47KWD02A
47KWD02A Auto Wheel Hub Bearing For Mazda
[2013-04-19]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
47KWD02A
Dimension:
47 x 88 x 55
Structure:
Wheel Hub
Mass:
0.85 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Bearing Steel
Payment term:
T/T
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
Bearings Model:47KWD02A Inside Dia.:47mm Outside Dia.:88mm Thickness :55mm Weight:0.85KG Car Model: MAZDA B2500
PB22S/X PB22S/H Bearing 22x50x28mm
[2013-06-15]
View More
Part Number:
PB22S/X
Dimension:
22 x 50 x 28
Structure:
Spherical Plain Bearings
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4
Seals Type:
protective coated
Bearing Material:
Alloy Steel,Stainless steel
Payment term:
T/T, Western Union
Delivery time:
In stock
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Item:PB22S/X PB22S/H Type: Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions:22mmx50mmx 28mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 22mm OD (outer diameter): 50mm Width/Height/thickness: 28mm