Found 1 products for WRC21/15MN Linear Guide
WRC21/15MN Linear Guide Block 37x54x21mm
[2016-03-25]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
WRC21/15MN
Dimension:
37 x 54 x 21
Structure:
Linear Guide Block
Mass:
0.16 KG
Grade Of Accuracy:
UP ; SP ; P ; H ; N
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Bearing Steel ; Others
Payment term:
T/T Wire Transfer; Western Union; Paypal
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
WRC21/15MN Linear Guide Block 37x54x21mm Stock QTY : 380.pcs (More on the way) Size : 37x54x21mm Weight : 0.16KG
GE15C joint bearing 15mm*26mm*12mm
[2013-05-26]
View More
Part Number:
GE15C
Dimension:
15 x 26 x 12
Structure:
GE C
Mass:
0.027 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GE15C 15mm*26mm*12mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 15mm x 26mm x12mm/Metric
UC312 bearing 60x130x71mm
UC312 bearing 60x130x71mm
View More
UC312
60 x 130 x 71
Pillow Block/Ball
2.6 KG
P0;P6;P5;P4
Seals Type:
Open; ZZ;2RS or as your request
Chrome Steel(GCR15);Carbon Steel ;Stainless Steel and more
T/T;B/L
7-35days after we get your payment
Linqing Dongchuan Bearing Co.,Ltd (Free Member)
UC312 Chrome Steel Pillow Block Bearing Units - Item: UC312 60X130X71 Bearing - Type: Pillow Block/Ball Bearing - Lubrication: Oil or Grease - Dimensions: 60mm x130mm x 71mm/Metric