Found 1 products for TR131305 Roller Bearing
TR131305 Tapered Roller Bearing
[2013-10-31]
View More
Part Number:
TR131305
Structure:
Roller Bearing
Mass:
2.974 KG
Grade Of Accuracy:
p0 p2 p5
Seals Type:
open
Bearing Material:
chrome steel
Payment term:
D/P T/T L/C
Delivery time:
15 days or so
Liaocheng XBRB Bearing Manufacturing Co., Ltd (Free Member)
Brand name: XBRB or as u required Model number: TR131305 Structure: Tapered Roller Bearings Bore size: 65mm Outside diameter: 130mm Width: 51mm
32944 taper Roller Bearing 220X300X51mm
[2013-11-26]
View More Skype WhatsApp: +8618616152345
Part Number:
Structure:
Taper Roller Bearing
Mass:
10 KG
Grade Of Accuracy:
P4, P5, P6, P0
Seals Type:
OPEN
Bearing Material:
Chrome Steel Gcr15 or Stainless Steel or Carbon Steel
Payment term:
Payment term: 35% deposit, the balance to be paid
Delivery time:
have product in stock. Up to your order qty.
SHANGHAI GSNK GROUP TRADE LTD (VIP Member)
Precision Z-511605.ZL Rolling Mill Bearings 145 x 210 x 155mm
View More
Z-511605.ZL
Roller Bearings
18 KG
ABEC-3 / ABEC-5
Without Seal
Gcr15 / Chrome Steel
30% deposit and balance after BL copy
7 days after order confirmed
Wuxi FSK Transmission Bearing Co.,Ltd (Free Member)
Bearing Model: Z-511605.ZL Size: 145 x 210 x 155mm Weight: 18kg Source: rolling mill bearing factory
752902K Eccentric Bearing 16x53.5x32mm