Found 1 products for TR131305 Bearing
TR131305 Tapered Roller Bearing
[2013-10-31]
View More
Part Number:
TR131305
Structure:
Roller Bearing
Mass:
2.974 KG
Grade Of Accuracy:
p0 p2 p5
Seals Type:
open
Bearing Material:
chrome steel
Payment term:
D/P T/T L/C
Delivery time:
15 days or so
Liaocheng XBRB Bearing Manufacturing Co., Ltd (Free Member)
Brand name: XBRB or as u required Model number: TR131305 Structure: Tapered Roller Bearings Bore size: 65mm Outside diameter: 130mm Width: 51mm