Found 1 products for Sell RA15008C-UUCC0S Bearing
RA15008C-UUCC0S Split Type Crossed Roller Bearing 150x166x8mm
[2017-03-08]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
RA15008C-UUCC0S
Structure:
Crossed Roller
Mass:
0.20 KG
Grade Of Accuracy:
P0 ; P6 ; P5 ; P4 ; P2 ; USP
Seals Type:
Open ; U ; UU
Bearing Material:
Bearing Steel ; Others
Payment term:
T/T ; Western Union ; Paypal ; MoneyGram
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
We've 95.pcs of RA15008C-UUCC0S Split Type Crossed Roller Bearing 150x166x8mm In Stock,just feel free contact [email protected] or +86 13771456936 if you need RA15008CUUCC0S
63010 63010-zz 63010-2rs bearing
[2013-04-08]
Structure:
single-row bearing
Grade Of Accuracy:
ABEC1 ABEC3 ABEC5
Seals Type:
OPEN,ZZ,2RS
Bearing Material:
Chrome(GCr15) or Stainless steel or Negotiable
Cixishi Chengben Bearing Co.,Ltd (Free Member)
6219 2RS bearing
6219 2RS bearing
View More
6219 2RS
deep groove ball bearing
Mass:
2.61 KG
P0/P5/P4
2RS
chrome steel/ GCR15
Payment term:
T/T, L/C
Delivery time:
15DAYS
Wuxi Yongsheng International Import & Export Co., Ltd (Free Member)
Single row deep groove ball bearing 6219 with two rubber shields 95mm inside x 170mm outside x 32mm width
22230 E1 bearing
22230 E1 bearing
22230 E1
spherical roller bearing
18.20 KG
none
chrome steel Gcr15
T/T or Western Union
Byte Co., Ltd (Free Member)
22230 E1 Spherical Roller Bearing Inside diameter: 150mm Outside diameter: 270mm Thickness: 73mm Weight: 18.20kg
30224 TAPERED ROLLER BEARING 120x215x43.5mm