Found 1 products for Sell 222SM140 Split Spherical Roller Bearing
222SM140 Split Type Spherical Roller Bearing 140x290x124mm
[2017-09-11]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
222SM140
Structure:
Spherical Roller
Mass:
29.70 KG
Grade Of Accuracy:
P0 ; P6 ; P5 ; P4
Seals Type:
Open
Bearing Material:
Bearing Steel
Payment term:
T/T ; Western Union; Moneygram ; Paypal
Delivery time:
3 Working Days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
We've 10.pcs of 222SM140 Split Type Spherical Roller Bearing 140x290x124mm In Stock,just feel free contact [email protected] or +86 13771456936 if you need 222SM140
67885/67820CD double row imperial bearing
[2013-04-15]
View More
Part Number:
67885/67820CD
Structure:
tapered
Grade Of Accuracy:
P0;P6
Seals Type:
Open
Bearing Material:
Chrome steel GCR15
Wuxi Lotton Bearing Manufacturing Co.,Ltd (Free Member)
67885/67820CD double row imperial bearing,taper roller bearing,double row outer race,in stock
6216 2RS bearing
6216 2RS bearing
View More
6216 2RS
deep groove ball bearing
Mass:
1.39 KG
P0/P5/P4
2RS
chrome steel/ GCR15
Payment term:
T/T, L/C
Delivery time:
15DAYS
Wuxi Yongsheng International Import & Export Co., Ltd (Free Member)
Single row deep groove ball bearing 6216 with two rubber shields 80mm inside x 140mm outside x 46mm width
2684/2631 inch tapered roller bearing
inch tapered roller bearing
0.46 KG
po
Gcr15
FOB
according the specific quantity
MDZC BEARING CO.,LTD (Free Member)
Used for imports of machinery, or special needs of industry
32026 taper roller bearing
32026 taper roller bearing
roller bearing
4.94 KG
P0 P2 P5
chrome steel
D/P T/T L/C
15 days or so
Liaocheng XBRB Bearing Manufacturing Co., Ltd (Free Member)
Brand name: XBRB or as u required Model number: 32026 Structure: Tapered 2oller Bearings Bore size: 130mm Outside diameter: 200mm Width: 45mm