Found 1 products for SPG 25FL-C Linear Guide Block
SPG25FL-C Linear Guide Block / Linear Motion Bearing 70x86.9x36mm
[2017-04-19]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
SPG25FL-C
Dimension:
70 x 86.9 x 36
Structure:
Linear Guide Block
Mass:
0.61 KG
Grade Of Accuracy:
Q0 ; Q1 ; Q2 ; Q3
Seals Type:
DD ; ZZ ; KK
Bearing Material:
Bearing Steel ; Others
Payment term:
T/T ; Western Union; Moneygram ; Paypal
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
We've 150.pcs of SPG25FL-C Linear Guide Block / Linear Motion Bearing 70x86.9x36mm Stock,just feel free contact [email protected] or +86 13771456936 if you need SPG25FL-C
UCP209 Pillow Block Bearings 45x54x190mm
[2013-08-08]
View More
Part Number:
UCP209
Dimension:
45 x 54 x 190
Structure:
Pillow Block Bearings
Mass:
1.4 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
ZZ, 2RS,Open
Bearing Material:
Gcr15, Stainless steel. 440C, 304, 316.
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
UCP209 Pillow Block Bearings 45x54x190mm Item: Pillow Block Bearings UCP209 Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
32305 Bearing 25x62x24mm
32305 Bearing 25x62x24mm
View More
25 x 62 x 24
tapered roller bearing
Open
Chrome Steel (Gcr15)
by T/T in advance
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (Free Member)
Item: 32305 Roller Bearings Type: Tapered Roller Bearing Material: Chrome Steel Gcr15 Size:25x62x24mm ID (inner diameter) bore: 25mm OD (outer diameter):62mm Width/Heigh/Thickness:24mm Dimensions:25mmx62mmx24mm