Found 1 products for SIJK12C/X
SAJK12C/X SIJK12C/X 12x34x16mm
[2013-06-19]
SAJK12C/X SIJK12C/X 12x34x16mm
View More
Part Number:
SAJK12C/X
Dimension:
12 x 34 x 16
Structure:
Rod End Bearing
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4
Seals Type:
protective coated
Bearing Material:
Stainless steel,GCr15,Carbon steel
Payment term:
T/T, Western Union
Delivery time:
In stock
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Item:SAJK12C/X SIJK12C/X 12*34*16mm Type: Rod end Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions:12mmx34mmx16mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 12mm OD (outer diameter): 34mm Width/Height/thickness: 16mm
cross roller slewing bearing 1797/2500
[2012-09-26]
View More
Part Number:
Dimension:
2920 x 2500 x 260
Structure:
Cross roller slewing bearing
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4
Bearing Material:
50Mn or 42CrMo (Quenching and tempering)
Luoyang JiaWei Bearing Manufacturing Co,.Ltd (Free Member)
QJ1022X1 Mill locating bearing 110x169.5x28mm
QJ1022X1
110 x 169.5 x 28
Mill locating bearing
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
open
Bearing steel Gcr15 , stainless steel
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
1-30 DAYS
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
QJ1022X1 Mill locating bearing 110x169.5x28mm Item:QJ1022X1 Mill locating bearing Type:bearing steel GCr15 ,stainless steel Lubrication: Oil or Grease Material: Bearing steel Gcr15 , stainless steel Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
NU328 cylindrical roller bearing 140*300*62mm
NU328
140 x 300 x 62
cylindrical roller bearing
P0;P2;P4;P5;P6
open
Chrome Steel ,bearing steel,Gcr15 & Gcr15SiMn
FOB CFR CIF
within 30 days
Hebei Yong-fan machanical and electrical equipment sales ltd. (Free Member)
1.Supply OEM 2.Strong technology 3.Pretty competitive price 4.sample for free
NAX 3530Z Combined Needle Roller Bearing 35x47x30mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
NAX 3530Z
35 x 47 x 30
Needle Roller & Thrust Ball
Mass:
0.18 KG
P0~P2 ; ABEC1 ~ ABEC9
Optional
Bearing Steel ; Others
Paypal ; Western Union ; T/T
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
NAX 3530Z Combined Needle Roller Bearing 35x47x30mm Stock QTY:310.pcs (More on the way) Size:35x47x30mm Weight: 0.18KG